Türkiye’den yola çıkarak, Ortadoğu’da ve Orta Asya’da; ateş ve camı sanata dönüştürme konusunda kendisini ispatlamış olan VieniROYAL artık tüm Avrupa’da sizlerle.

2002 yılından günümüze, tescilli markaları ve patentli modelleriyle VieniROYAL; ev, otel, ofis, showroom, restaurant ve aklınıza gelecek kalite, şıklık ve zarafete ihtiyaç duyduğunuz her türlü yaşam alanınızda sizinledir.

Düğün ve kutlamalarınıza, hayatınızın en önemli ve değerli organizasyonlarına imzanızı atmak istediğinizde, konuklarınıza ya da müşterilerinize görsel(oryantal) bir şölen(masal) yaşatmak istediğinizde; VieniROYAL hayalleriniz ve gerçek hayat arasındaki köprünüzdür.

Toptan ve perakende mağazacılık yapan Maya Konfeksiyon Tekstil ve Ticaret LTD. ŞTİ. fonksiyonelden dekoratife, mistikten moderne, doğu ezgilerinden batı çizgilerine, camdan ahşaba, el işçiliği ve özel sınırlı üretim koleksiyonlarıyla geniş ürün yelpazesi ve tarzıyla hayatınızın her alanında mekanlarınıza imzasını atmak üzere dünyanın 4 farklı kıtasında hizmetinizdedir.EV, OTEL, SHOWROOM, OFİS, RESTORAN DEKORASYONLARINIZDA MEKANLARINIZA ŞIKLIK KATACAK AVANGARD, LÜX, BÜYÜK EBAT VE GÖSTERİŞLİ TARZLARIYLA GÖZ DOLDURACAK, EL İŞÇİLİĞİ VE %100 YERLİ ÜRETİMDİR

GOLD – ALTIN, SİLVER – GÜMÜŞ, BAKIR, KREM, KARAMEL, FÜME, AMBER, WOOD – AHŞAP RENK VE MODEL ÇEŞİTLERİYLE
SERVİS,
SUNUM KASELERİ,
BÜYÜK GONDOLLAR,
BÜYÜK KASE,
DEKORATİF EL İŞÇİLİĞİ CAM TABAKLAR,
ÇOK BÖLMELİ VE ÇOK KATLI ÇEREZLİK,
İKRAMLIK, MEYVELİK SERVİSLER,
NİŞAN, SÖZ, KINA, DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINIZDA KULLANILACAK DEKORATİF AYNALI TEPSİ, ŞAMDAN ÜRÜNLERİ
RÖLYEF KABARTMALI, GOLD SİLVER SEÇENEKLERİYLE BÜYÜK TABLO VE DUVAR SÜSÜ ÇEŞİTLERİYLE
MAĞAZAMIZ, MEKAN VE ORGANİZASYONLARINIZA ŞIKLIK, KALİTE VE İMAJ KAZANDIRACAK ÜRÜNLERİYLE HAYATINIZIN HER ALANINDA HİZMETİNİZDEDİR.
MAĞAZA ADIMIZA TIKLAYARAK TÜM ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZİ AYRINTILI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
AYRINTILI BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONULARDA LÜTFEN SORU YOLU İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.